Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Getadam

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!
    A T-mobile weboldalán azt olvastam, hogy ez a készülék képes hívás közbeni hangrögzítés készítésére. (Azaz fel tudja venni az egész beszélgetést.) Ugyanakkor az összes többi Galaxy típusnál ezt nem írja, illetve némelyiknél pl. a Galaxy Y, vagy Galaxy Ace, kifejezetten azt írja, miszerint azok nem képesek erre. A kérdésem az lenne, hogy tud-e erről valaki valamit? Márminthogy ez a típus valóban képes erre, vagy pedig csak az újabb elírások egyikét olvashattam a T-mobile weboldalán? Esetleg az összes többi Galaxy típus is képes erre, csak azt írták rosszul?
    Sajnos erre ugyanis nem találtam választ sem az itt olvasott tesztben, sem máshol és sajnos a T-mobile-nál sem voltak képesek biztos választ adni eme egyszerű kérdésemre. Ha valaki tehát tudja a választ, akár mint hozzáértő, vagy akár mint tulajdonos, azt előre is megköszönöm.

  • Getadam

    csendes tag

    Üdv!
    Meg tudná valaki mondani, hogy hogyan lehet eme készüléken MP3 fájlokat beállítani csengőhangként? Mert bárhogyan is erőlködöm, erre nem tudok rájönni. Lehetséges egyáltalán? Előre is köszönöm.

  • Getadam

    csendes tag

    válasz Donki Hóte #617 üzenetére

    Na szóval eddig én is eljutottam. Csak az a gond, hogy nekem ilyenkor nem dobja fel azokat az MP3 fájlokat, amit rátettem a telefonra a KIES segítségével való összeszinkronizáció alkalmával. Csakis az alap csengőhangokat dobja fel a kis lista, az általam feltöltött egyetlen MP3 állományt sem látni a listában. Szóval akkor most hogy?

  • Getadam

    csendes tag

    válasz genius5000 #621 üzenetére

    Ez volt a tökéletes és valóban a legegyszerűbb megoldás. :C Köszönet érte. Máris működik a dolog. Természetesen a többieknek is köszönet akik segítségemre próbáltak lenni egyéb módszerekkel.

  • Getadam

    csendes tag

    válasz Zsocy155 #622 üzenetére

    Zsocy155:
    Igazából olvastam a Kies előzőekben taglalt gondjait, de őszinte leszek, nekem egyik sem jelentkezett. Teljesen jól működik eddig - remélem így is marad -, igaz, firmware frissítéssel még nem próbálkoztam (lehet, hogy ezekután nem is fogok egy darabig), de mivel az én készülékemen alapból 2.3.5 van (úgy tudom jelenleg ez a legújabb, legalábbis a Kies is ezt jelzi), így egyelőre ez nem is szükséges asszem. Viszont ami a többit illeti muszáj volt használnom, hiszen a kontaktjaimat, naptárbejegyzéseimet, notesz bejegyzéseimet az Outlook-ból valahogyan rá kellett tennem az új készülékre és mivel nem ismertem az android rendszer mapparendszereit, "térképezettségét", így a Kies volt a legmegfelelőbb választás a zenék és képek felpakolásához is a Galaxy S Plus-ra.

    Egyébként az eddigi tapasztalataim alapján nekem tettszik a készülék és a Kies is. Mondom ezt úgy, hogy én ezt a "mobil kütyüt" másodlagos készüléknek vettem, hiszen a fő készülékem szerint "Szifonos" vagyok. Számomra egyébként érdekes, hogy több olyan dolog van ebben, amit jó lenne a fő készülékemben is látni, ám abban mégsincs. Pl. a Kies-t is rém egyszerű kezelni az iTumes-hez képest, ráadásul magyarul is tud. :D Plusz nekem ez az első Androidos készülékem, így magával a rendszerrel is csak most ismerkedem és az eddigi tapasztalataim kedvezőnek mondhatóak. Igaz, hogy a készülék az 1,4GHz proci ellenére sincs olyan gyorsaságú, mint a szifonom, a kijelző felbontása is kisebb, mégis tettszik a cucc azt kell mondjam. Sok tekintetben egyszerűbb kezelni a szifonnál és jónéhány tekintetben kedvezőbb a személyreszabhatósága is. Arról nem beszélve, hogy pl. előző kérdésemhez kapcsolódva ;] , a szifonnál sosem tudnék egy MP3 zeneszámot beállítani csengőhangnak, mivel - ki érti miért -, a készítői ezt nem engedélyezték, ill. nem tartották fontosnak.
    Na szóval lényeg a lényeg, szerintem a két rendszer összegyúrásából jöhetne létre a legjobb, de így külön-külön is nagyon jó mind a kettő szerintem. Igazából nekem az előző hozzászólásokban említett készülék hibák sem jöttek elő, pedig próbálgattam pl. hogy a wifi "beakad"-e, vagy, hogy az üzeneteket rendesen fogadja, küldi-e, de minden OK vele eddig. Szóval egyelőre szeretem. :K

  • Getadam

    csendes tag

    Hát úgy fest, hogy belefutottam az első problémába az S plus készülékemet illetően. Tegnapelőtt amikor szinkronizálni akartam a számitógéppel, csak a második alkalommal kihúzva, majd újra bedugva az USB csatlakozót szinkronizálódott, első alkalommal csak nyekergett a KIES. Ma pedig már egyáltalán nem akar szinkronizálódni és fogalmam sincsen, hogy mi lehet a probléma. Futtattam már a hibaelhárítót is a KIES-ben, de az csak az USB csatlakozó driverét cseréli le mindig, az meg semmilyen eredményt sem hoz, mert úgylátszik nem azzal van a baj. Érdekes egyébként, hogy a windows fájlmenedzsere sem látja a telefont, ugyanakkor viszont a KIES önműködően elindul amikor bedugom az USB-be és próbál szinkronizálódni, csak éppen nem történik semmi és töltődni is töltődik rendesen USB-n keresztül a telefon. Egyszerűen érthetetlen számomra, hogy mi lehet a probléma. Olyan, mintha valamilyen okból nem tudná elérni a telefon memóriáját a windows és a KIES. Találkozott már valaki ilyesmivel? Mi lehet a gond? Előre is köszi a segítségeket.
    Amúgy mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!

    Mod.: A Micro USB csatlakozó zsinórt is cseréltem már másikkal is próbálkoztam, azzal sem működött.

    [ Szerkesztve ]

  • Getadam

    csendes tag

    válasz Kicsi Én #678 üzenetére

    Na rájöttem közben. Szóval az történt, hogy tegnap este ahogy bíbelődtem vele az ágyban, kikapcsoltam a Beállítások -Fiókok és szinkronizálás-Adatkapcs. a háttérben beállítást. Úgylátszik ez az amit nehezményezett, mert most azóta megy.
    De egyébként rájöttem, hogy szinkronizálás nélkül is lehet látni a win intézőben a tartalmat ha a Beállítások-Vezeték nélküli és hálózati-USB beállítások részben a Samsung KIES módot kikapcsoljuk és bekapcsoljuk helyette a Háttértár módot. Csak értelemszerűen, a KIES ilyenkor sem tud szinkronizálódni a készülékkel. Így viszont a kontaktok Outlook-kal vagy mással való szinkronizálása is eléggé bajos, úgyhogy mégiscsak érdemes azt bekapcsolva hagyni.
    Amúgymeg a KIES-t most frissítették, legalábbis nekem valami új települt. Azt persze nem tudom, hogy ez most mennyivel jobb nekünk felhasználóknak.

Új hozzászólás Aktív témák