Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noezmegmi

    tag

    válasz Aryes #61 üzenetére

    Jó nagy butaság látszik nem volt normális dual sim a kezedben amin céges és magán /cége választható. Beszélsz 1-esen és hallod a 2-est akkor megpillantod, ha olyan 1-est megkéred egy pill és tartásba teszed a 2-est fogadod veszed a rendelést vagy a diszpécser utasításat az nem sok idő aztán vissza lépsz az 1-re na ezt tudja a c3212 és nem is igazán tudok másról ami ezt tudná. Prábáld ki meg fogod szeretni átirányitani mia lónemiszervének?? amikor mindent előben lehet intézni. Meg ez a követelmény mert senki nem vár és nem is lehet senkit várakoztatni ez a mai követelmény. Te tanulsz vagy ezen szinkronban mert aki dolgozik az nem tejheti meg, mert pecsán rugják az első panasznál.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

  • noezmegmi

    tag

    válasz Aryes #76 üzenetére

    "Mondd, mennyire gyakori, hogy pont egyszerre hívnak a két vonalon? "
    Igazad van! Aki nem használta az el se tudja képzelni és ezzel nem mondok el nagy titkot :) 2009 vagy 2008-as készülék, mert nekem is a garancia 2010-ben járt le. Veszel egy ilyet és sk teszteled, ha nem tetszik még valamire jó lesz, főleg az ára miatt. Nem igaz a mindig 0-24 telefonálás, de az egy alakalom ami miatt nem rugnak pecsán már amiatt megéri szerintem bár valakinek biztos erre is más a véleménye. Nem akarok sem vita sem füllentés látszatában maradni ezért javaslom, próba cseresznye :D az ember a jót nagyon hamar megkedveli. Másik a te pici pénzedből fizeted a hívások átkapcsolásást?? Ez butaság szerintem ! És voltak olyan emberek akik két telefon, két headset bal oldalon egy, másik oldalon a másik és lehet így is csak biztos én vagyok öreg :)) meg azért a kézben a terlefon az mai világban 30-nál kezdik a büntit, ha ezt is elkerülöd és a munkád is megmarad már megérte. Nem a sok telefonálás, ha nem aza egy bünti és a munka miatt éri meg szerintem. Én azért mondtam mert amikor valami elromlik akkor mondják bármit megérne, hogy vissza csináld. Egy egészség, egy élet, egy kapcsolat..stb ha egy dologot elkerülöd megérte. Én véleményem az a bácsi akinek a törvényei az életben 99.99% .. Ezek a készülékek amik érintősek na ezeket meg sutyiban sem lehet nyomkodni, mert a gombost még lehetett, de ezeket nem. Ja és közvetlenül a két kártya amit csodáltam egy időben, egy váltással a két hálozaton, egy időben az nem igaz fent van a hálón! E-mail beállítás függő én teszteltem pl: 20-as pannonmail és a t-emailra küldesz egy levelet gépről szinte egyszerre jelzi ki, hogy leveled van :)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

Új hozzászólás Aktív témák