Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #13908480

    törölt tag

    válasz pszabi87 #7961 üzenetére

    Szia cm10 zip fajlt (mert ha jol olvasgattam ezt szeretned feltenni), bemasolod az sd kartyara hozza a gappset
    bemesz recoverybe es wipe/data wipe/cache format/system wipe/dalvik cache es ramesz az install zip from sdcard es flasheled eloszor a romot majd egybol a gappset es reboot varsz es voila!:D remelem azert a helyesirasi hibaktol es az ekezet nelkuli irassal is ertheto volt. :)

    Nos az en kerdesem az lenne h akkor 2.6 kernel alatt a kamera olyan a cm10ben mint a cm9ben viszont olvasgattam h cm10 jobb akksi idoben es ram kezelesben mint a cm9? es a jatekokat cm9 vagy a cm10 viszi jobban? most cm9 rc2 van fennt de ha 3 szempontbol barmiben is jobb a cm10 rakom is fel koszonom es BOLDOG KARACSONYT MINDENKINEK:D

  • SkyLaci

    őstag

    válasz pszabi87 #7961 üzenetére

    nem tudom mennyire kell részletezni

    1 - CWM Recovery felrakása Odinnal (első hsz alapján, a legújabb CWM-et xda-n találod a telóhoz)
    2 - üzenetek, hívásnaplók, fontos adatok, fájlok mentése, hogy feltehesd az új rendszerre
    3 - Rom teleptése
    - zip fájlokat felmásolása a memóriakártyára (rom és gapps)
    - indítás recovery módban
    - mentés készítése a rendszerről (hogy később visszatehesd, ha nem sikerül vmi, vagy nem tetszik az új rendszer)
    - wipe data (minden töröl a belső memóriáról), wipe cachej
    - install zip from sdcard
    - choose zip from external sdcard
    - kiválasztod a rom zip-et
    - yes - instal......
    - megvárod mig befejezi
    - install zip from sdcard
    - choose zip from external sdcard
    - kiválasztod a gapps zip-et
    - yes - instal......
    - megvárod mig befejezi
    - reboot system now
    - kész

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák