Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz stefi68 #10538 üzenetére

    Na srácok, elszántam magam, kap egy CM-et a kis dög! ;]

    Viszont, előre is bocsi, lenne pár kérdésem.

    Adottak a fő verziók. (most nem akarok egyéb buherált rommal próbálkozni.)
    Ha jól vettem ki, három fő verzió van.

    CM9 Final (4.0.4)
    CM10Final (4.1.2)
    CM10.1 alpha build8 (4.2.2)
    Ha jól veszem ki, a fentihez tartozó HurtSky's kernel.

    Namármost a kérdéseim.

    1: Ahogy nézem CM9-10, szinte ugyanazokat a dolgokat írja, CM10.1 nél már van egy két csemege is.
    Van valami hátránya a CM10.1 nek pl. CM9-el szemben? Mert ha nincs,akkor mégiscsak az újabb android, azt tenném fel... :U

    2: a kernelek között találtam olyat, hogy 10.2 kernelek! Illetve stefi68 is CM10.2 Alpha8-at említ. Én viszont nem találtam ilyet. Biztos csak vakegér vagyok, de ha van, akkor ez lenne a legújabb, nem a fent linkelt CM10.1 Alpha8? vagy a kettő egy és ugyanaz? :U
    Ha van 10.2, arra is áll az 1-es kérdésem.

    3: Maradva CM10.1-nél.
    Ha jól nézem,időközben ehhez két Hurtsky's kernelt is találtam.
    [Kernel][CM10.1][3.0.x] HurtSky's REV5 BETTER BATTERY LIFE 18/9/2013
    [Kernel][CM10.1][3.4.60] HurtSky's Kernel V2.7 + Reverted version 31/8/2013

    Most akkor melyik is kellene nekem? Mi a különbség? Kezdek elveszni a kernelek dzsungelében :DDD :W
    Ha ez: [Kernel][CM10.1][3.0.x] HurtSky's REV5 BETTER BATTERY LIFE 18/9/2013 akkor viszont elakadtam ott, hogy mit takar a két telepítési mód. Van valami turbó nyavaja.. az az, amikor sd kártyára pakol valami gyorsítótárat vagy mit?
    Mert ha igen, az nekem úgy érzem nem kell, ez esetben semmi kec-mec, mehet az "egyszerűbb" telepítés
    "Installation Guide For Before Revision Version !:" ?

    Asszem, ha ezek letisztázódtak, a többi már menni fog.
    CM-gaps felrakása egyértelmű.
    Kernel felrakása elött még el kell indítani a CM-et, vagy működik az hogy CM.zip, gaps.zip, kernel felrak, aztán restart?

    Vagy csak ildomos?

    Illetve stefi68 el tudod küldeni a belsősd-külső sd csere ziped? :R
    (persze, ha már tisztázodott, hogy melyik CM hez is van. CM10.1, CM10.2 vagy van-e CM10.2 )

Új hozzászólás Aktív témák