Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    Feldobnám a kérdést itt is, hogy a telefon "normál" változata, a Trend, szolgáltatónál 5k-ért elhozható, ahogy azt említették előttem páran, annyiért jó üzlet lehet? Vagy inkább úgy kérdezem, hogy megvannak-e abban is azok a hiányosságok, ami miatt ez nem igazán ajánlott típus? Vagy ennyiért ezek elnézhetők? Mondjuk bízok a több memóriában (amúgy ismerősöm kérdezett róla, én nem vagyok annyira képben) - mert jó, hogy olcsó (mármint 5k-ért), de ha nagyon bosszantó dolgok vannak benne, akkor megette a fene, de úgy tudom, azért nem ilyen rossz a helyzet.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

  • harry

    veterán

    válasz rootkiller #55 üzenetére

    És ennek mi köze az időhöz? 1.5 éve még gyorsabban ment? Ha tudom, hogy mikre akarom használni, és azok kiszolgálására nem alkalmas, nyilván nem veszem meg. Ha szerények az igények, akkor nem kell felső kategóriás telefon. Ha meg egy telefonnal nem lehet telefonálni, megint csak nem kell megvenni... Ahhoz meg ne kelljen már sokmagos procis csúcstelefon, hogy hívást indítsak, vicc - noha elhiszem, hogy van ilyen...

    Csapoati: igazából nincs konkrétum, olyasmi érdekelt, hogy van-e olyan indok, ami átlag használatnál nagyon zavaró, esetleg műszakilag hiányzik belőle valami, típushiba, stb. Mert mint írtam, nem nekem lesz és nem is ismerem, én annyit látok róla, hogy 5k-ért elhozható, és konkrét panaszt nem találtam róla, így ennyiért ezt tudnám mondani, megérheti megvenni. Kivéve, ha pl. gagyi a szoftver és fagy / lassul, használhatatlan a kamera, gyengék az anyagok, ilyesmikre gondolok.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák