Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz erdoke #44 üzenetére

    a méret valóban nem előny vagy hátrány, az a jó, ha van választék, és mindenki eldönti melyik tetszik
    a 3G megoldható persze ipad-re is, csak akkor már erősen közelít az ára a tab-hoz. van értelme akkor is, ha nem telefonként használod, mert ugye ott a mobilnet (ez amúgy is kritérium az androidhoz, és a markethez), illetve ha headsettel tolod, akkor simán lehet telefonálni is akár, illetve voip-ra is jó (persze ezekre a telefon is, de mondjuk el tudom képzelni, hogy valaki nem egy SGS mellé vesz ilyet, hanem mondjuk valami divatmobil mellé).
    amúgy meg a google hangfelismerőjével egész korrektül tudod elvileg irányítani a gépet, még akkor is, ha az a táskádban van (nem próbáltam, de gondolom működnie kellene). ez például egy előnye az android 2.2-nek, mert abban tették elérhetővé ezt a funkciót.
    multitask azért jól tud jönni. mondjuk szerintem az lenn a jó, ha lehetne választani a programokban, hogy kilépsz, vagy csak háttérbe teszed (van ahol lehet androidon), de a rendszer is tudná magának szabályozni az erőforrásokat.
    a fényképező például az olyanok miatt lehet izgi, mint a layar, illetve majd esetleg az ilyen VR játékokhoz. persze ezt nem feltétlenül D1 videófelvétellel kell reklámozni, de az sem baj, ha olyat tud. mondjuk ezen a kijelzőn már kicsit olyan érzés leet videózni, mint az avatár forgatásán a virtuális kamerákat kezelni :)
    a bt3-nak meg úgy tudom nem a sebessége új, hanem a fogyasztása,

Új hozzászólás Aktív témák