Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • warezxts

    senior tag

    válasz Mákos7észta #68966 üzenetére

    Minden leírást megtalálsz itt!
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2393289
    Nekem úgy oldódott meg, hogy feltettem az omega 4.2.2-es ROMját (Omega v46 - XXUFME7) .
    Ebben a ROMban újabb modem van mint az MG4. 0049*** Imei-vel indított, amit kelcsoca progijával visszaállítottam (efs), de hálózatra nem volt hajlandó felmenni még így sem. (Alapból nekem 000000 volt a serial number, de azt valahogy kapott sok próbálkozás közben más romokkal/patchekkel de ne kérdezd hogy). Szóval, utána Ariza patch-et használtam rá, így miután bebootolt a teló, rá kb10 mpre (addig ugyanúgy nem regisztrált lesz a hálózaton), már működik a hívás meg minden. A beállításokban az eszköz névjegyében nem az akármiXXM7JHD vagy mittudomén milyen modem lesz feltüntetve hanem ArizaJV v0.5.
    Ami érdekes, hogy most nem találom a linket neked a V46-os omegához, pedig 4 napja tettem fel (kb azóta van telóm is) és mindenhol csak a 4.1.2-ből készült főzethez (v50.1) meg a 4.3 (v51)-hez van [link] Ezekről nincs tapasztalatom de azt elmondhatom hogy a 4.2.2 nekem atomstabil (le is kopogom). ha tudod szerezd be valahonnan.
    Remélem tudtam segíteni vagy támpontot adni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák