Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • visionbp

    tag

    válasz Bigyo13 #66043 üzenetére

    Hej, de magamra húzom most a vizes lepedőt... De nem állom meg akkor sem:

    "És én jó pár embert ismerek akit ZAVAR az S3-nál a mikrolag és röcögés, engem is nagyon zavart és szept. 30-ig úgy kellett használnom, hogy nem jött rá javítás (új fw), most már nem annyira lassan tölt be a tárcsázó és a telefonkönyv... de erre kellett várnom nekem7 hónapot!!!"

    Szerintem meg nem KELL várni. Nem csak neked szól, hanem általánosságban: ha ennyire zavaró a microlagg, a röcögés, a "kevés" memória, hogy karcolódik a hátlapja és/vagy a kijelzője, valamint az, hogy nem kezel 7,2 TB-os microsd-kártyát, a felbontása nem UHD, a kijelzője nem hajlítható, nem főzi meg a reggeli kávét, és este nem kap ölbe, hogy elringasson - nos, akkor szerintem ezt a telefont el KELL adni, meg KELL válni tőle, el KELL felejteni a Samsungot mindörökre. Továbbá az összes okostelefont.

    Javallom erősen helyettük
    - tantusszal (ha még tudja valaki, mi az :)) megpakolni az autóstáskát,
    - otthon lecserélni a telefont MM CB 667 típusú készülékre (annál aztán nem késik a tárcsázó megjelenése),
    - vételezni 720 HUF-ért menő filofaxot, abc-regiszterest, a számok könnyebb kikereshetősége érdekében,
    - előbányászni egy walkmant,
    - a zenék egyszerű rögzítése végett összekötni a rádiót egy kazettás deckkel, hogy fel lehessen venni a kívánságműsorból (Petőfi, hétfő 14.00) vagy a Tánczenei Koktélból (Kossuth, kedd 13.05) a kedvenc számokat,
    - az Állami Könyvterjesztő Vállalat legközelebbi boltjából beszerezni a legutolsó (vagy az az előtti, leárazott) Budapest térképet és Magyarország autósatlaszt,
    - a táskába pedig belehelyezni egy úti Ki nevet a végén-, vagy sakk-készletet, hogy lehessen játszani, ha netán rádjönne bárhol az unalom.

    Aztán tényleg have a nice time. :D

Új hozzászólás Aktív témák