Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magga

    aktív tag

    válasz znagy69 #58197 üzenetére

    Korábban feltettem a 3.6.xx, de az olyan szinten merítette az akku, hogy nap végéig sem bírta! Aztán rápróbáltam megint, jelenleg a 3.7.12 van fennt (van már újabb, de nem frissítettem), ami nekem nagyon tetszik. Volt alatta a saját kernele, aztán googy max, jelenleg boeffla! Messze ezzel a leggördülékenyebb!!!
    Nem mondom, hogy néha nem laggol, de most simán elviselem, mert minden más téren qrva jó a MIUI.

  • Jadro

    veterán

    válasz znagy69 #58197 üzenetére

    Nekem egy hete van fent kb. Nagyon szép, részletesen kidolgozott cucc. Nem akadozik, de nem is villám. (Néha elgondolkozik azért) Mintha animációkkal lenne elfedve a lassúsága. Szép, szerethető, de nekem a cyanogen jobban bejön. Részletesebben testreszabható és gyorsabb. Kinézetben viszont a miui mindent visz. Egyelőre marad, amig ki nem jön egy használható 10.2-es CM ( ez azt jelenti, hogy kap még pár nap haladékot a miui. :) )

    Kernelt nem cserélgettem alatta, csak használtam ahogy feltettem. Az akkuidő jobb mint a CM10.1-nél volt, de a gyárit nem übereli. AMi viszont érdekes, hogy otthon a wifi hálón lógva elég sokszor ébred a készülék. Ha lejöttem wifiről, akkor jobb volt. Ami még nekem kicsit hektikus, az az automata fényerő szabályozás. Mintha néha beragadna, ráadásul nem olyan részletes és gyors mint pl a CM-ben. ( CM-ben ráadásul testre lehet szabni a lépcsőket, hogy 1-1 szakasz milyen lux határok közt menjen.)

    Kevés a szabad ram. Ez önmagában nem baj, mert majd bezárogat ha elfogy, de nekem volt 2-3x hogy újratöltötte a launchert is emiatt. Ha meg kilövöldözöm a futó progikat, akkor kilövi pl a led értesítés beállítására feltett Light flow appot is, pedig be van pipálva az automatikus indulás. Pontosabban fut is, mégsem az abban beállított jelzések villognak.

    Whatsappnál pl nincs ilyen gond, az működik ahogy kell, miután bepipáltam az autostartot.

    Összefoglalva kcisit nekem macerás és nem elég részletes itt-ott. Mindenképpen megyek vissza CM-re hamarosan.

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Új hozzászólás Aktív témák