Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz apaszka #57446 üzenetére

    Mióta megvettem az S3-at, olvasom a topikot. Figyelgettem a te írásaidat is, és kicsit szomorúnak tartom, hogy nálatok kettő van a családban és mindkettő problémás...

    Annyit azért hozzátennék, hogy ez a topik, ugyanúgy mint bármelyik más telefon, fényképező, műszaki cikk topikja, a problémás készülékek és gazdáik "gyűjtőhelye", hiba lenne ez alapján azt a következtetést levonni, hogy az S3 egy rossz telefon. Országszerte, világszerte bizonyára tízezrek használják nagy megelégedettséggel, minden gond nélkül. Ők azok, akik nem nézegetik a szabad RAM-ot, nem keresgélik a mikrokarcokat, egyszerűen csak használják, mint minden más műszaki eszközüket:)

    Én azért vettem ezt a telefont, mert 2-3 low budget androidos után akartam egy komoly készüléket, és egyúttal ezzel adtam egy utolsó esélyt az androidnak. Eddig beváltotta a hozzá fűzött reményeket, remélem ez így is marad... Igaz, nem nyüstölöm túlzottan, tök gyári T-s a rendszer, de azért folyamatos a wifi vagy az adatkapcsolat, szinkronizál 3 mailboxot, megy a viber és a skype. Ezeken kívül FB, böngészés, pár egyszerűbb app van csak rajta (mort player, quick pic, call meter, life reminders, airdroid), én úgy érzem, ennyi nem okoz neki gondot, és valószínűleg a magamfajta átlag júzernek ennyi elég is. Úgy érzem, ha ennél több mindenre használnám, az már tényleg a magánéletem rovására menne:))

    Holnap majd jól beletépünk...

Új hozzászólás Aktív témák