Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD_ok

    őstag

    válasz Gizmo94 #51258 üzenetére

    Tudod, nalam a helyzet az, hogy ilyesmit elvbol nem veszek hasznaltan. Tobb evre vasarolom, magamnak, es nem uzletelni akarok vele (jelenlegi Wave-m is 3 eves mar) - mar csak azert irom ezt, mert tudom lehet az edigitaltol olcsobban is kapni nehol, de az ara is jobban jonne ha reszletekben fizethetnem. Epp ezert alap a hivatalos gyari garancia,amire igenyt tartok. Nem vagyok hard-core user, tehat nem fogom szanaszet berhelni mindenfele hack-el, ilyesmik nem erdekelnek, a jelenlegi is alapallapotban van, plusz az appok, amit lehuztam ra.
    Az S4 nem annyira vagott foldhoz, hogy adnek erte plusz 60 ezer forintot, bar biztos szebb a fullhd kijelzo, meg jobb ebben-abban, de pont a non power-user hozzaallasom miatt ez az S3 engem boven kiszolgalna.
    Annyit azert kerdeznek, hogy a kamera jobb lett e a frissitesek utan, mert a tesztben 1 eve jol lehuztak a sracok?
    Meg a masik gondolatom a Note2 volt,de az hatalmas mar nekem, nezegettem sok kepet rola, de tetszene, csak hat nem tudom hova tenni azt mar, arrol letettem
    Koszi elore is

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák