Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sógi

    addikt

    válasz #74266624 #2881 üzenetére

    Egy évig használtam az S2-est és imádtam, sőt még most is :K
    Bár már nincs meg, anyagi okok miatt, de, ha úgy alakulna simán vennék újra azt!
    Az S3-ason a gyári ICS pörög, mint állat, ez a kettesen nem volt így, sajnos, nem volt rossz, de nem éreztem azt baromi gyors tempót, mint ennél, nyilván a poci miatt :)
    Nem értem, h azon miért nem hasított a gyári rom....Mégis csak dual core volt...Tényleg azt kell mondjam, h sok szufla kell az androidnak, amit meg egyébként tisztelek, becsülök :D Legjobban testre szabhatóbb fw!
    Szóval, az akkuról még nem tudok mit mondani, mert kell neki jópár töltés mire beáll max szintre, ezt tapasztaltam S2-vel is, ott egyébként 2amperes akkut használtam.
    Zene ügyben nem tudok nyilatkozni, mert erre nem használom a telefont, erre van a jamo hangfalam itthon bivaly erősítővel, meg a kocsiban 6 hangszóró :D Sőt mozizni sem szoktam rajta...Ezért nem is vettem észre a kijelző foltosodást sem, amit eddig normál használat mellett észre sem vettem és le is xarom nagy ívben, mivel nagyon tetszik ez a kijelző, bár az S2 után kicsit haloványnak tűnt, de gyorsan megszoktam.
    Mérete számomra tökéletes, simán tudom egy kézzel használni, kijelző mérete pont megfelelő!
    Netes téren semmi problémám (opera mobilét használok egy éve) sincs vele, wifi teljesen ok és végre nem ragad be, bár S2-ön ritkán csinálta, de ott maga a csatlakozási idő is hosszabb volt, itt meg egy fél pillanat sincs :)
    GPS-t nem használok még ki sem próbáltam :B
    Ramom eddig még sosem fogyott el, bár az tény, h S2-nél jobban volt kezelve, itt én kigyomláltam a számomra felesleges appokat a telóból. Így 200-250mb szabad ram van általában, ami sztem bőven elég.
    Sztem a telefonálás hangminősége is jobb egy fokkal!
    Sokkal stabilabbnak érzem ezt a telfont és baromi jól esik használni :D
    Amit viszont észrevettem, h nagyon erős led (lámpa) fénynél már látszanak a hajszálkarcok a hátulján, sima fénynél még nem látszik, kék színű a kicsike. Fehéren valószínű nem fog szembetűnni, javaslom mindenkinek a fóliát, abból is a jobb minőséget, erre nem szabad sajnálni a zsét :N
    Rendeltem full body shieldet koreából, ami magába foglalja az akkufedél, az oldalsó, alsó/felső "peremek" és kijelző fóliát, ez tuti minőség lesz elviekben. :D
    Már S2-sen is ilyet használtam, nagyon tuti volt és nem rontott a minőség érzeten, mikor eladtam erre is külön fel kellett hívnom a figyelmet, h van rajta :)
    A kjelző még megúszta egyenlőre a karcokat, egy puha tokban ill. zsebben hordom, pólómmal és a farmerommal törölgetem :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák