Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolaf

    addikt

    válasz M@te #25655 üzenetére

    Ja bocs, akkor biztosan tetszeni fog az S3 :K

    itt gtalk, ezzel videóhívás is van és chat, és ez alapból bele van gyúrva minden android-ba.

    [ Szerkesztve ]

  • mondomén

    őstag

    válasz M@te #25655 üzenetére

    A +1 giga ram miatt lett volna jó a másik verzió. Azokba már kettőt pakoltak. Igen az árkülönbség brutális. Ráadásul a gyári garancia elég jónak számít, főleg az 1 éves apple garanciához képest...

  • ToMmY_hun

    senior tag

    válasz M@te #25655 üzenetére

    Mivel most fontolgatod ilyen telefon vásárlását, így megpróbálom teljesen objektíven leírni a jó és a rossz tulajdonságait, hogy ezzel is elősegítsem a döntés meghozatalát. :)

    Én is i4-ről váltottam és ez már a sokadik droidos telefonom, szóval talán az én szavamra is lehet adni. :)
    Volt már HTC One X, SGS 2 és Xperia is a birtokomban, de ezek közül messze ez a legjobb telefon. Nem is az erősségeit sorolnám, mert a következőkben említett dolgokon kívül mindenben veri a piacon lévő többi terméket.
    Szóval a gyengeségek: Szerintem a kijelző nem a legjobb. Túlszaturált, beégésre hajlamos és a pentile kiosztás miatt (a magas ppi arány ellenére) pixelesek a betűk. Nem mondom hogy zavaró mértékben, de ha egy ugyanilyen felbontású IPS kijelzőhöz hasonlítjuk, akkor bizony az fog nyerni.
    iPhone-hoz képest még a külső hangszóró minősége lesz egy kicsit gyengébb, ugyanis ebben nem nagyon van mélyhang. Középmagas tartományban ciripel, azaz dobozhangja van. Viszont ezeken kívül nem tudok olyan dolgot mondani, amiben rosszabb lenne egy iPhone-nál. Az iPhone 5 audió része nem sikerült a legjobban, ahhoz képest a Wolfson DAC - ami az s3-ba került beépítésre - nagyon jó hangminőséget produkál, persze szigorúan fül- vagy fejhallgatóval. Hardveres részről ennyi, ezeken kívül mindenben jobb, vagy legalább hozza az iPhone 4S szintjét. (az ötről nem tudok érdemben nyilatkozni, mert azt nem volt alkalmam hosszabb ideig haszálni)
    Szoftveres szempontból furcsa lesz az iPhone után, ennek nem olyan egységes és egyszerűen kezelhető a felülete, mint az almás mobilnak. Én speciel pont ezt szeretem benne, de biztosan van olyan akit ez elriaszt. A rendszer kinézete nekem alapból nem tetszett, de szerencsére ennek lecserélésére van lehetőség.
    Kiemelném néhány nagyon fontos előnyét az iPhone-nal szemben, így talán még könnyebben tudsz dönteni: konvertálás nélküli .mkv lejátszás, cserélhető akkumulátor, bővíthető memória,

    [az általam leírt dolgok nagyrészt az én szubjektív véleményemen és néhány külföldi szakmai oldal tesztjén alapulnak, nem szeretnék vitát szítani velük]

    [ Szerkesztve ]

    C programmers never die, they are just cast into void.

Új hozzászólás Aktív témák