Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1022

    őstag

    válasz Dhampir #84717 üzenetére

    Igazán nincs mit! Amúgy a legtöbb hiba csak apróság és szubjektív. Az én S3-am még az 1. szériából való. Amúgy most is úgy néz ki mintha új lenne. S2-nél hiba volt ha karcosodott a kamera lencséje, S3-nál ezt nem vettem észre. A kijelző színe is olyan ha aki ismeri az amoledet az ezt a tényt elfogadja, h a fehér sosem lesz igazi fehér. Sztem az újabb S3-akban nem fog felválni a kijelző, ilyet egyedül csak az enyémnél láttam.

    Ami még a hibákhoz sorolható az az h a hátlapról a lakk lepattog. Ebay-ről 800Ft-ért orvosolható. Gyakorlatilag így 2 év után karcmentes a telefonom. (otterbox cummoter tok védi, szal nagy baja nem lehet)
    Amúgy jó telefon és most már jó áron is kapható. Szerethető telefon. Pl mikor másik telefont nyomkodok hiányoznak az extra funkciók. Root-al meg még többet ki lehet hozni.(nekem fontos volt a kamera: most már a hangerő gombokkal is lehet fotózni, illetve lassított videot is tudok készíteni, zenelejátszó: sokkal több hangerőt lehet belőle kihozni a gyárinál. :D
    Jó tanácsként a helyedben a note2-t és fontolóra venném. ;)

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Új hozzászólás Aktív témák