Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wdx

    őstag

    válasz havri1 #82688 üzenetére

    Ezek közül nekem csak a dropbox van fent, és nem fagy...de érezhetően szarabb az új frissítéssel.
    Minden téren. De még így is elég jó.
    Az előző témához hozzászólva: nekem van, hogy egész nap bekapcsolva marad a Mobilnet HSDPA-val (nem 3g-vel, mert az már elavult technológia), és észrevettem, hogy egy pár százalékot eszik az aksiból... na emiatt nem fogom stresszelni magam. Ettől független ha épp nem használom, kikapcsolok minden netet.
    Miért? Mert semmi sem lehet olyan fontos az interneten, hogy azonnal értesülnöm kell róla.
    Ha valaki akar valamit, felhív. Eddigis ez volt, nem kell teljesen a technika rabjává válni.
    Mellesleg komoly károsodás ér a Mobilnet folyamatos használatával, hiszen majdnem folyamatosan használja a hálózatot, és ha visszaemlékeztek, anno a nokia 3210-esre (példaként) hány országba betiltották, mert erős rádiósugárzása volt, blablabla.
    Nekem ebből csak az a lényeg, hogy ha nem használok valamit, akkor kikapcsolom.
    Ha elmegyek otthonról, akkor nem hagyom égve a lámpát, vagy a hajszárítót se... :)

    Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

Új hozzászólás Aktív témák