Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelzsoca

    félisten

    válasz szunyi777 #79513 üzenetére

    Unrootoltam az unroot.apk-val, az is szupi, mert nem volt már root, és eltünt a Super Su is.
    Download módban a számláló no és a rendszer Offical.
    De, a készülék sajna még mindig módositottnak látja...

    A supersu a system/app mappába íródik, a su bináris a system/xbin mappába íródik, azzal hogy lefuttatod az unroot.apk-t, nem csinálsz mást mint ezt a két fájlt kiszeded a system alól, ettől nem fog semmi változni, mivel korábban már bele lett piszkálva a system részbe, az módosult állapotot eredményez, még nem néztem én sem, de gyanítom hogy egy hash-t generál le a rendszer, és ezt nézi össze, ha a két érték egyezik akkor eszköz állapota hivatalos, ha nem akkor módosított.

    Két lehetőség van, miután kinulláztad a számlálót újrahúzod az egész rendszert, vagy újrahúzod csak a system-et, és minden rendben lesz, utóbbival ha belakott romot használsz minden adatod meg is marad.
    A system.img-t kiszeded a komplett romból, azt becsomagolod tar formátumra, és így flasheled fel odinból.

    ui: a számláló természetesen nem fog ugrani, mivel samsung által hitelesített, módosítás nélküli img-t írsz fel odin-al, ez egyébként igaz a recovery, és a boot.img fájlokra is.

    [ Szerkesztve ]

    https://vertigostore.eu

Új hozzászólás Aktív témák