Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apaszka

    veterán

    válasz kelzsoca #71316 üzenetére

    Igen,és ezért is veszek meg olyan appot,mit szeretek! Először tesztelem,aztán ha jó,megveszem! Sok crack van ,és feltört app a hálón,de az nem segíti előre a fejlődést! Ha valaki korrekt áron adja a megfelelőt,bizony kifizetem,még ha csorró rabszolga is vagyok egy multinál! Aki megérdemli,annak meg kell adni!
    Persze tesztelésre én is orosz fiúktól kapom a feltört cuccot,de ha tetszik megveszem! Ma is vettem 2 appot! Egyik az ACR hívásfelvevő pl ! Nekem nagyon tetszik így 500 forintot megért az is! Használtam egy két hónapja,és teszteltem.
    Jó a cucc,ment a pénz! Ennyi!

    Ha sokan nem csak használnák hanem kis pénzel támogatnák a fejlesztőt,biztosan menne tovább a dolog itt is !

    Én pl a CM re is szánnék! Ha tökéletes lesz a 4,4 akkor azt akár meg is venném! Persze jó,nem elszállt áron! De 1-2000 ret megérne! Én ilyen véleményen vagyok!
    Ha a te munkádat is lehetett volna díjazni,azt sem tört verzióban használnám! Persze tudom kis hazánkban nem lehet fizetős appot simán felrakni,de ez a kormányunk ,és bagázsa hibája! De te is megérdemeltél volna egy sört simán az EFS app ért mindenkitől minimum!

    Viszont már várom,hogy bekapcsolódsz lassan ebbe a 4.3 ba! ? :Y

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák