Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01696768

    törölt tag

    Most. Ebben a pillanatban. Most írta le nálam a samu magát örökre. Nagyon sajnálom, mert a készülékei nagyon tetszenek, nyers erőre nagyon kevés telefon veszi fel velük a versenyt. Az AMOLEDet is szerettem, és a plasztikkal is együtt tudtam élni (vagyis nem, mert hátlapot cseréltem, de mellékes). Amit nem, nem, és nem vagyok hajlandó elnézni, az az, hogy nem kevés pénzért arra kényszerítenek, hogy farigcsáljam a rendszert, ha használhatóvá akarom tenni. Ez kérem olyan, mintha úgy vennék drágán házat, hogy három népes család is jár hozzá, aztán oldjam meg. Nem jó a launcher, rendben, lecserélem. Nem jó a tárcsázó, azt is. Tömve van bloatware-rel, ok, kikapcsoljuk. Lassítják a fícsörök, OK, kikapcsolom őket is. És akkor megjön(ne) a sokszor beígért, még többször letagadott, elhalasztott, meghalasztott, feltámasztott búbánatos frissítés, és nem bírták optimalizálni a tavalyi csúcsmodellre. :W Én nagyon toleráns vagyok. De tényleg. Addig addig tapasztgattam a gyári rszr.-t, amíg lehetett, mert én tényleg értem, hogy nem lehet tökéletes, a júzer dolga a kipucolása. Nade ez! :W Tudom, nem kéne felhúznom magam, ez csak egy telefon, az átlag felhasználás még mindig jobb ezen, mint az átlag androidon -- nade pont ez az! Hogy azért van ilyen telefonom, mert követem a dolgokat, és nem valami alsókategóriás x@ron akarok telefonálni meg SMS-ezni. Miért rondítanak az arcunkba? A körülöttem lévő macák 1-2 évente lecserélik a telefonjuk (épp most S3) valami "szimpire", de mi vagyunk azok, akik gyakrabban cserélünk, ill. hajlandóak vagyunk samut venni a plasztik ellenére is, mert tudjuk, mi van benne. És akkor ezt csinálják, velünk. Ezek vagy megőrültek, vagy ekkora lett az arcuk, de nekem most van elegem. Tudom, hogy nem érdekli őket, ha elvesztenek egy felhasználót, csak gondoltam, szólok. :P És nem hiszem, hogy egyedül vagyok ezzel.

    Elnézést, talán nem itt kéne kiakadnom, talán írhatnék a samsungnak direktbe, de nem is biztos, hogy megérik nekem a fáradságot. Csak jelezni akartam, hogy már nálam is betelt a pohár, ami azért nem semmi. Nem vagyok fangirl, csak igyekszem mindenben a jót nézni. De ebben már nem sok van.

Új hozzászólás Aktív témák