Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Von Guldi

    csendes tag

    válasz havri1 #63738 üzenetére

    Nos, Urak !

    Végeztem az ügykezeléssel a boltban.

    Még a jegyzőkönyv írásig sem jutottunk el, levette a srác hogy mi a tényálladék. :)

    Az elején féllvállról vette a mondandómat - "áhh, nem lehet pixel hibás, hát új az."

    Még jó, hogy hazafelé jövet letöltöttem Play Áruházból egy Dead pixel progi változatot, s végigmutogattam neki, hol látszik a hiba. "Háát ez tényleg pixelhiba, garis javítás.."

    Na, ezt nem kértem, említettem a 3 munkanapot kezdésként, illetve egyáltalán tudnak e bontatlan dobozos, korrekt IMEI számos készüléket adni ? Ugye nem, ugyanis ennek a telónak is IMEI szám problémája van :

    eleve hiányzik az IMEI szám / matrica az akksi alól; az adásvételin szereplő IMEi szám és a telefoné ugyan egyezik, de nem egyezik a dobozon szereplő IMEI számmal. Valamint nem ment át az IMEI szám a szemantikai ellenőrzésén egy olyan siteon, ahol a régi omniám és sokak IMEI száma korrekt volt. Nem is beszélve a kézzel írt matricáról a telefon alatt. Úgy hogy maradjunk annyiban, nekem a pénz kell.

    "Jaa, a matrica az a sajátjuk, mert alaplap cserés volt a teló. De ettől még új !"

    Háát attól már nem új, s az IMEI matrica nem az alaplappal jár együtt, ugye.....

    Summa - summárum, nem tanúsított ellenállást, adta a pénzt (közben mondta, hogy majd kinyomozzák, hogy került a telefonra "hibás" IMEI szám :DD ), én meg a telót.

    Köszönöm mindenkinek a sok - sok segítséget, nagy hasznomra volt minden bejegyés és jótanács.

    :R

    Aprópó, kéne egy új SG3..... :) :N

Új hozzászólás Aktív témák