Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #01696768

    törölt tag

    Nahh, végigolvastam a topicot (amennyire bírtam :DDD ). Hogy egyeseknek milyen fontos, hogy amelyik telefont nem választják, azt lehúzzák! Nem unjátok még? Személy szerint én is 1X és eközött vacilálok, de nekem pont az a bajom, hogy nem egyértelmű. Valószínűleg a microSD hiánya meghozza helyettem a döntést, de az az érzésem, minél tovább várok, annál jobb telefonom lesz, ugyanazért a pénzért. :) Am. ha nem ragaszkodik az ember a "friss" modellhez (pl. 1X első szériája után úgy tűnik, megéri várni ;) ), akkor hamarosan nem lesz túl nagy árkülönbség 1X és SGS3 között. Aztán jön a következő szifon, és lenyomja az árakat. ;) És lehet, h megvárom a GS4-et, valaki már írta, hogy a páros edisönök hozzák a nagy változásokat. Addig meg rájövök, hogy megint milyen bugtól kapcsolgatja a Wildfire S-em a kijelzőt állandóan. :U

    És a méret témába most nem is megyek bele, sem az akkuidő csámcsogásba. Ezeket a telefonokat már úgysem tudnám "normálisan" használni, viszont milyen jó, h kicsi a kezem, egyből megvan a tabletem is! :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák