Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Honor 200 Pro - mobilportré

    ma AI portrémóddal támad a Honor, csúcskategóriába kúszott árazással.

  • Men of War II teszt

    gp Tankok, gyalogság, tüzérség – lehet még újat mutatni a második világháborús stratégiai játékok világában? 14 évvel az első Men of Wart követően az eredeti fejlesztők ezt is megpróbálták.

Új hozzászólás Aktív témák

  • qpakcovboy

    őstag

    Sziasztok!

    Tegnap a neten vettem az asszonynak egy S3 minit az ujgsm.hu oldalról.

    A telefont bekapcsoltuk, minden ok volt, felajánlotta a frissítés lehetőségét, de ez sajnos nem sikerült. azt írta ki, hogy "ez egy módosított eszköz" blabla...

    Utánaolvasva azt láttam, hogy rootolt a telefon. sebaj, gondoltam reggelig töltöm ma utána járok. 8 óra töltés után 82 %-on volt az aku, ráadásul miután leszedtem a töltőről megjelent az android figura és mellette egy sárga szöveg "Power reset unknow upload mode"

    Feltételezem, hogy ez is a rootolásnak köszönhető. a kérdésem az volna, hogy szerintetek fel lehet tenni a telefonra hivatalos magyar nyelvű szoftvert, aminek a segítségével automatikusan tudja frissíteni magát és nem kell ilyenekkel szarakodni?

    Kellemetlen az egész, mivel régóta vágyott rá az asszony és ajándékba kapta....

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák