Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lela

    aktív tag

    Üdv!
    Most vásároltam a sgs III-at.
    Lenne egy pár db kérdésem:
    -Érdemes e lecserélni a romot rajta:Többször előfordul hogy ha kilépek valamelyik alkalmazásból akkor elkezd szaggatni,ikonokat röcögve teszi vissza. Különösen böngészőből(gyári) kilépés esetén.Utána persze kisimul.Ma pl. lefagyott a böngésző és bezárta az összes megnyitott oldalt (kerestem egy szöveget az oldalon és amikor leütöttem egy betűt kifagyott).Antutut most raktam fel 15335pontot adott.
    -Találtam egy leírást az akku kapacitásának kiterjesztéséről:[link]
    Itt írja hogy custom recovery (clockwork)-re.Na az milyen app, és honnan lehet beszerezni?
    -Navigációnál az Igo-t gondolom elfelejthetem,mert leálltak a fejlesztésével.Mit érdemes felrakni?Valahol a play áruházban a Sygic nevű appot írták.Mennyire jó ez?
    -Billentyűzetből hiányolom hogy a ".com" gombot hosszan lenyomva tartva nincsen ".hu".Felraktam két másik billentyűzetet is de azokban sincs.:Swiftkey3 ill. touchpal v5
    -Olvastam az első hozzászólásban hogy ha regelem a telót a samsungnál akkor +2 hó a gar.Hogyan tehetem ezt meg, mert a link az csak egy táblázat a különböző samsung termékekről.És ott is 1+1 évet ad meg.
    -Szeretném a készüléket TV re kötni illetve valamilyen adathordozóra.Működik ez gyári 4.1 androiddal tökéletesen?
    Illetve ezek közül melyiket ajánlanátok:
    HDMI:
    [link]
    [link]
    [link]
    Ez a vezeték nélküli:[link]
    USB-re milyen variációk vannak?

    Köszönöm szépen a válaszokat előre is!

Új hozzászólás Aktív témák