Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muveszur

    addikt

    Még nem írtam a telefonról, mióta megjött, gyorsan összefoglalok pár dolgot.
    SGS II-ről váltottam, tehát ennek fényében következzenek a dolgot.
    Pozitívumok:
    + A nagyobb felbontás nekem nagyon bejön, a böngészés immáron szinte tökéletes
    + Szinte mindenhol gyorsabbnak érzem, mint az elődöt, tehát ezzel sincs gond.
    + A kis szoftveres extrák egy részét nagyon hasznosnak érzem, nekem nagyon jól működik a direkt call, illetve a szemkövetés.
    + Az egyik legnagyobb pozitívum az akksi, nagyon jól bírja. Ma több órát ment az internetmegosztás, lőttem vagy 50 képet, zenét hallgattam, böngésztem, telefonáltam több mint 30 percet, és még 20%-n tart. Az S2 ennyitől már rég töltőn lenne.
    + A wifi megosztásnál végre írja, hogy hányan és kik csatlakoztak a készülékhez.
    + Másik nagyon jó dolog, hogy végre kristálytiszta és nagyon hangos a telefonálás közbeni hangerőm, ráadásul van többlethangerő is.
    + Fényképező. Zero shutter lag, nem csak ígéret. Az elkészült képek is tetszetősek, a sorozatfelvétel pedig nagyon jó.

    Negatívumok:
    -Kicsit halknak érzem a hangszórót. Erre esetleg valami megoldás?
    -Néha újratölt a launcher, elfogyóban a memória. gyári rommal vagyok még mindig :DDD

    Szóval nekem egyértelműen megérte a váltást, és ez még jobb lesz :R

Új hozzászólás Aktív témák