Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bastee

    tag

    válasz mycso #3048 üzenetére

    Ne haragudj, nem sok fórumozót tisztelek hasonlóképp a témában mint téged, de KI besélt itt sarki GSM-ekről? Látom lemaradtál, segítek. Közöltem az aktuális függő és független árakat, illetve a 32GB-os árát ami nem sokkal több. Erre jött a tanult kolléga, hogy ez mennyire nem éri meg mert garancia meg igy úgy... Én csak hozzátettem, hogy full garis verziók árairól beszéltem! Nem érdekel, hogy a "Matisz GSM" vett 10db-ot 100k HUF/db áron az íbéjen és árulja 150-ért... Ennyit akartam ebből kihozni! Nem érdekelnek a hiper low-end árak az más kategória. Akkor hozhattam volna a használt 1-2 napos árakat is. Nem, azaz NEM látom értelmét ezek beszerzésének jelen helyzetben, ezért NEM tettem említést rólul. Épp azt magyaráztam, hogy szó sem volt sarki gsm, meg Józsi "szerez" németből verziókról. Erre engem győzöl meg, hogy mi a jó?
    (Továbbá NEM érdekelnek hűséf pontos, smaragd kártyás, rabszolga kedvezmények sem, nem beszéltem ilyenekről sem. Csak 1x fizetős Samsung garis opciók voltak semmi más!)

Új hozzászólás Aktív témák