Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sógi

    addikt

    válasz Zsolaf #26123 üzenetére

    Mi van veled ember? :)
    Komolyan aggódom érted és a "beszólásaidért"! Rosszul telnek az ünnepek, vagy mi? :DDD
    Már megmondtam, h nem írtam és nem is gondolok olyat, h hülye, aki gyárin van, sőt, sokszor az a legjobb, de nem nekem (hiányozna a testre szabhatóság, a baromi jól kinéző témák, a 15-23 gombos status bar, a bővített power menű és még sorolhatnám) :) Tudom, nehéz szavak ezek és biztos nehezedre esik felfogni, de elfogadom :D
    Látom megy a mellveregetés is, ez nem az én stílusom, ha nem haragszol, kit érdekel, ha előbb használtad a tbp-t, mint én? hmm?
    Örülj neki, legalább tudod, h miről beszélek..És, ha igen, akkor azt is tudod, h customködésben előfordul az ilyen, ami gyorsan orvosolható, no problemo, míg egy gyári romban előfordulhatnak olyan hibák, amiket csak egy frissítés oldhat meg, amire várni kell és nem tudsz használni sok hasznos appot sem, amihez root kell, mert ugye a root is buherálás kategóriába tartozik... :DDD :DDD
    Én kérek elnézést, h nem vagyok gondolat olvasó és nem ismerem a droidos múltadat :O :DDD

    (#26112) Gizmo94: Jaja, szerencsém volt, nagyon f@sza az lte :)

    (#26120) balazs1022: Véleményem szerint a legtutibb a made in korea :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák