Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csab2

    veterán

    válasz plus44 #24 üzenetére

    Ebben van valami, habár szerintem jó minőségű műanyagból van a cucc. Az azonban igaz, hogy a jelenlegi trendek szerint elegánsabb a fém. Engem azonban ez nem érdekel annyira, főleg, hogy mint írtam minőségi plasztikról van szó.

    17 500-at meg abszolút megérte. :)

    [ Szerkesztve ]

    Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

  • Cathrine

    tag

    válasz plus44 #24 üzenetére

    Ha nem lenne műanyagból, akkor meg nehéz lenne, és sokaknak azért sírna a szájuk. Teljesen jó, nem kell mindennek fémből lennie. Ezelőtt LG Arena-m volt, az fémből volt. Ennek ezerszer jobb a tapintása, szerintem. Arról nem is beszélve, hogy az Arena érintőkijelzője csak úgy hajlandó működni, ha a kezedbe veszed, mert a fém borítása vezeti az elektromosságot, ha nem érsz ott is hozzá nem igen akar reagálni. Na a Galaxy S-nél ilyen gond nincs. Ha az asztalra teszem, simán lehet rajta dolgozni.

    Valaki írta, hogy lehetett volna tupírozni a külsejét. Nem tudom, de szerintem ez az eddigi legszebb telefon. (Itt talán az Iphone 3-asai vetekedhetnek vele, a 4 már nem). Mikor a Wave-et megláttam nagyon fájt a szívem, mert vettem volna, csak a gond az volt, hogy iszonyat rondának találtam. Viszont ez nagyon szép. Teljesen letisztult, nincsenek rajta felesleges csicsák, gombok.

    Aki venni akar egyet, ne habozzon! Nagyon jó telefon, én maximálisan elégedett vagyok vele, és még a mai napig tud újat mutatni.

    Amúgy gratula a Samu-nak, meglesz az a 10 millió! :C

    https://www.flickr.com/photos/126847261@N04/

Új hozzászólás Aktív témák