Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz icemad #9237 üzenetére

    Nekem 1 konkrét tapasztalatom van ilyen melegedéssel: tavaly nyáron mentem úgy, hogy navigáltam, vezetékes (szivargyújtós) töltő volt a telefonba dugva, és egyszercsak kiírta a készülék, hogy a töltést leállította, mert a telefon túlhevült. Hát, valóban volt vagy 60 fokos, szinte égette a kezem!
    Szerintem melegszik a sima töltés közben is, plusz van a kocsiban alapból 30 fok, meg ugye süti a nap a készüléket...minden összeadódik.

    Felmerül a kérdés, hogy akkor hogyan töltsem? Mert az akksi annyira harmatos, hogy ha rendesen igénybe veszem, napi 2 alkalommal kellene tölteni.

    Úgy szoktam áthidalni, hogy ha hosszú ideig csak megyek megyek, akkor a kijelzőt kikapcsolom, ilyenkor elég jól visszahűl.

    Tudom, marketing, de a linkelt ebayos töltőben van valami temperature control, jelentsen az bármit, mindegy is, valahogy töltenem kell, miközben a telefon fel van tapasztva a szélvédőre. Qi gyorstöltést amúgyse tud az S6 Edge, szóval bízom a sikerben!

    Megrendeltem, de tesztet nem találtam róla, szóval ha megjön, és lesz időm, írok róla egy kisebb szösszenetet.

    [ Szerkesztve ]

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák