Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz Ákkk #9098 üzenetére

    Persze, ezekkel tisztában vagyok, hogy akinek semmi baja, nem ír ide, és ezért tűnhet úgy, hogy a széria rossz.
    Igazán az érdekelt volna, hogy garanciában foglalkoznak-e az ilyen jellegű problémával, vagy újraszoftverezik, aztán örüljön a júzer...?
    Garanciálisat kerestem mindenképp, pont emiatt. Igazából már bánom, hogy nem fizettem ki akkor azt a plusz ~40.000 forintot. Nem véletlen volt olcsóbb a sufniGSM-es, nem feltétlen azért, mert az rosszabb, de azokra 1 év gari van, míg a Samsung által Magyarországon értékesített (MediaMarkt, Edigital, mobilos boltok...stb) telefonokra 2 évet vállal.

    Ha a knox 0x0, akkor nagy baj nem lehet, jól gondolom? Mármint a gariztatással, ha persze elromlik. 2 ismerősömnek van Edge, egyikük 2 éve, másikuk 3 éve használja, nincs problémájuk vele.

    Amúgy ez statisztika is, mivel ebből a telefonból sokat eladtak, persze sok problémát talál az ember fórumokon, de ha beírom, hogy "xy restarts randomly", biztos kiad rengeteg típust.

    [ Szerkesztve ]

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák