Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv mindenki!

    Van egy sima S6-om, ami újraindulgat, és kellene neki egy utód. S6 Edge-t néztem ki, de beírtam ide a fórum keresőjébe az "újraindul" szót, és elég sok találatot dobott, nagy részük ugyanarra panaszkodik, mint ami nálam az S6-nál is fennáll: random újraindulás, melegedés, bootképernyő befagyása, bootloop.

    Azt hallottam, hogy az Edge-ek jobban össze vannak rakva, hát nem tudom... A kérdésem, hogy ez a hiba mennyire gyakori, illetve valaki gariztatott-e már ezzel a jelenséggel telefont? A készülék, amit kinéztem, még garanciális (feltéve persze, ha a knox 0x0, de ezt majd ellenőrzöm), és nincs semmi hibája, bár az S6-omnak se volt új korában, havi 1x talán újraindult, de nem percenként, mint ahogy most teszi...

    Esetleg ha valaki talált megoldást a dologra, azt is szívesen látom, enyémen már volt gyári visszaállítás, kapott új szoftvert (bár a build szám és úgy általában semmi sem változott, csak másik régiós került rá), de nem oldódott meg a probléma. Gondoltam arra, hogy elküldöm reballoztatni, de egyelőre embert keresek a feladatra.

    Köszi a válaszokat előre is! :R

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák