Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz Kasya #20358 üzenetére

    Ezek a karcálló bevonatok egyre nagyobb összevisszaságot okoznak. Itt van ezen a készüléken a legújabb gorilla glass, amiről mondják, hogy ennyi meg annyi %-al keményebb, ellenállóbb mint az előző. Ennek ellenére nekem nem tűnik karcolhatatlannak.
    A másik oldalon meg ott vannak a tempered glass védők, amik tényleg kemények és a karcokkal szemben jóval ellenállóbbnak tűnik. Nem értem, hogy akkor a hátlapra a gyár miért nem ilyet tesz és minek erőltetik a gorillát, ami persze jó a hangzása, de nekem nem tűnik valami meggyőzőnek. A hátlapon nekem is van mikro karc, pedig max 1 hetet volt az elején tok nélkül használva.

    Ezzel szemben korábban volt s4 mini-m, aminek valamelyik régebbi gorilla kijelzője volt és sose védtem fóliával azon egy karc se volt (egészen addig amíg egy bringás esés miatt komolyabb behatás érte, de az valószínűleg védővel is sérült volna).

    Szóval 1 szó mint száz melyik a jobb a gorilla vagy egy jó fajta tempered glass és ha utóbbi, miért nem ezt használja a samu. Nekem úgy tűnik a tempered az ujjlenyomatot és a zsírt is kevésbé gyűjti.

Új hozzászólás Aktív témák