Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bzsibu

    csendes tag

    Sziasztok! Lenne egy igen idegesítő problémám az s6 telefonommal, kérlek titeket segítsetek!? A készülék kb 3 hetes, lehet mondani, hogy új. Telenoros, talán ez nem is érdekes......az üzemidővel van gondom! Én nem használom gyakran netezésre, talán naponta 10 percet, utána kikapcsolom a netet csak a leveleimet nézem meg! Játékokat nem futtatok, sőt olyan nap is volt, hogy szinte elő sem vettem néhány telefon beszélgetést leszámítva. Tehát nem lógok rajta sokat. (Ezt azért írom, hogy tudjátok kb. mit használtam) A lényeg, mikor megvettem kb. 1, 1és fél napot bírt ki a töltés, aztán néhány töltés után a 2 napot is elbírta. Ez nekem tetszett, így ment egy két hétig, de a napokban, pontosabban szombaton elkezdett nagyon merülgetni. Úgy lemerült délután 6-ra, hogy nem nyúltam hozzá, reggel levettem töltőről és du.6 -kor magától kikapcsolt mert lemerült! Azóta ezt csinálja 1 óra alatt kb. 6-10% energia fogy le! Már kikapcsoltam minden olyan progit ami fogyaszthat, a fényerőm félvilágításon van (ezelőtt csuma fényerőn volt, és 2 nap) már nem tudom mit csináljak vele...... Lenne ötletetek? Köszönöm a segítséget!!! Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák