Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz balintka #115 üzenetére

    Az még utólag hozzá tartozik a történethez, hogy a Telekom adventi akciójában tucat elég borzalmas 20%-os leárazás után(talán a az egyik Galaxy Grand-Core Prime, és talán a Lumia 640 volt féláron, lehet azok sem :) ) az egész hétvégén FÉLÁRON adták az egyébként elég pofátlan 194800 forintért vesztegetett hálózatfüggetlen Sony Xperia Z5 Compact telefont. :Y Gyakorlatilag a Z3C utódja, és a mostani zászlóshajó Z5 kicsinyített változata kvázi változatlan belsővel: Sanpdragon 810 SoC(4 1,5GHz A53+ 4 2GHz A57 mag, csúcs Adreno 430 GPU), 2GB RAM, 32GB háttértár, műanyag de jól összerakott víz- és egyébálló IP68-as burkolat, 4,6 colos 720p IPS kijelző, 23 megapixeles igen jó kamera(a jobb SoC miatt 4k, 1080p60fps, 720p120fps módokkal, részletesebb kamera szoftverrel) meg úgy nagyjából mindennel ami a Neo-nak is része, és ezért kértek 92800 forintot a legkisebb mobil csomag mellett, ami pont 5000 forinttal volt drágább mint az S5 Neo Balkán Friday kedvezménnyel, nagyobb csomag esetén 8 illetve 10 ezer forint volt a Neo előnye.

    Hát nagy trollmesterek a Ténél az biza ;] , ez a hajó elúszott. :O De duplán ám, mert azon túl, hogy nekem pont egy hónappal ezelőtt kellett volna ilyen ajánlat, 30 nap alatt mindent vettem volna kínomban csak erre nem vártam volna, a rettenet langyos adventjüket sem követtem végig, az akcióról is csak utólag értesültem, simán lemaradtam volna róla Neo nélkül is. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák