Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t.dave500

    tag

    válasz t.dave500 #59586 üzenetére

    Csatoltam egy képet.
    Ez a rendszer van így most fent, mennyi az esélye, hogy amint fentebb chubby2o6 kolléga által linkelt módszer után megmakkan a rendszer? Mert ugye gyári rendszer nincs letöltve.
    Nem szeretnék úgy járni, hogy nincs letöltve rendszer, de viszont nem indul a mostani (akár lassú linket, de valaki tudna linkelni ami biztosan jó erre?(KitKat) Bocsi, hogy ennyit szenvedek, de picit tartok tőle)
    Illetve ha lehet lollipop-os, meg kitkat-os modem-et is(tudom, google segít, de nem akarok rosszat leszedni) (KK azért, a esetleg sz*r az új rendszer)
    Odin-t már leszedtem samu oldaláról, a legújabbat, "Samsung USB driver for mobile phones(x64) 1.0.1.1-es" driver van fent, Windows 10-es rendszerhez.
    Szerintetek minden stimmel?
    Köszönöm az eddigi segítséget, türelmet!

    [ Szerkesztve ]

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz t.dave500 #59586 üzenetére

    Szia! Ha megnézed a Phone Info Samsung-ban, ott írja, hogy a jflte a Device Type,a jfltexx meg a Product Name.
    A gyári 4+1 fájlos romhoz itt találsz egy S4 által linkelt megás oldalt, a kicsomagoláshoz a hsz-ben ott a jelszó is. [link]
    Ezt tartsd meg a gépen, ha bármi baj van, ezzel mindig vissza tudsz térni az "alapok"-hoz.
    Ahogy nézem, elég régi rendszer van most a telódon, de a TWRP-t erre is simán fel tudod tenni. Lehet úgy is, ahogy az előzőben írtam, de ha .tar formátumút szedsz le, odinnal az AP-hez tallózva is felrakhatod.
    Nem tudom, most hol tartasz a win10-el, nekem a frissítés után simán felismerte a telót. Az arter-féle romot recoveryből tudod csak feltenni, de azért nem hátrány, ha az odin is működik :)
    A TWRP simán fel fog menni, nekem még soha nem volt vele gondom. Csinálj vele egy teljes mentést a belakott rendszerről, ezt percek alatt vissza tudod tenni, ha valami gebasz van, ha odinnal csinálod, kezdheted elölről a belakást.
    Az arter-féle rom XDA-s oldalán ott egy letöltő link a lollis modemhez, azzal biztos működik. Ha később gond lenne, és visszamennél KK-re, visszateszed odinnal a 4+1 fájlos romot, az rakja a modemet is, aztán rootolod, felteszed a TWRP-t, és Restore alatt vissza tudod tenni a mentést, amit csináltál.

Új hozzászólás Aktív témák