Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    válasz csabám #3247 üzenetére

    Annyit tudok ehhez hozzátenni, hogy az energiatakarékosság miatt és szintén megszokásból ragaszkodnék inkább az octa-s verzióhoz. A lag és társai biztosan csak szoftveres problémák , sietve kiadott romok ezek még, egy-két frissítésen belül biztos,hogy mindkettő tökéletesen fog futni, ezzel nem lesz baj. Nem rossz a Snapdragonos verzsön sem, ebben biztos vagyok, max. szoftveres bugok vannak még. Az ilyen MM-ban megnyomkodtam teszt az nekem nem teszt, mert az ott kiállított összevissza állítgatott szerencsétlen telefonokból mit lehet leszűrni egy fél óra alatt? Semmit. Részemről egy hónapot várok, addig nézegetem, olvasgatom a teszteket és adok esélyt az octa-s hivatalos forgalmazásnak. Ha nem lesz, semmiképpen sem veszek gyári prémium garancia nélküli készüléket, sem időm , sem kedvem köröket futni probléma esetén különféle gsm boltokkal. Nálam a szervizfutár már bizonyított, megéri. Ha ezen fog múlni, lazán veszek egy Snapdragonos verziót, de csak prémium garival. Anélkül meg semmit. :) Tehát, ha szolgáltatóváltáson vagy és köt az időpont, akkor szerintem egy percig ne sajnáld, hogy Snapdragonost tudsz most venni, hanem hajrá! Tuti,hogy jó készülék az is. :)

Új hozzászólás Aktív témák