Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz nggabi #32452 üzenetére

    Ezt csak azért nem tartom jó ötletnek mert szerintem nem 1 nem 2 ember van itt akinek az 4.3 MKF volt fent és ki volt safe roottal rootolva és most feltette a 4.4 et és a root mégsem maradt meg nekik,vagy rosszul látom?Mert ha ez így menne akkor mindenki visszatenné az MKF et és aztán kirootolná saferootal majd feltenné a 4.4 et és meg lenne oldva,nem várnák a 4.4 es safe rootot.

    Kali: De én nem szeretném módosítani a product code ot mert pont most mondtátok,hogy semmit sem jelent milyen product code al fut.
    A 4 fájlos romot pedig re-parttal kell feltenni asszem' ugye?
    Nem tudom mi hátrányom származik abból ha rögtön felteszem a 4.4 et és az 1 fájlost.....vagy ha Cf el ki rootolom.
    Ugrik a knox de ez minél számít ha van készülék biztosításom is a prémium gari mellé?Elrontani nem tudom a telefont ha pedig valami baja van,kopás törés esetleg rommá törik ellopják akkor úgysem hiszem hogy a knox ugrásával fognak foglalkozni.
    Max annyiból szívhatom be ha nem jön ki addig a T-s 4.4 akkor nem tudom visszatenni rá az eredeti szoftvert és ha megnézik akkor nem igen tudom azt mondani hogy nem én mókoltam valamit. :U

    [ Szerkesztve ]

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák