Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hatragyi

    tag

    válasz szemesi69 #10088 üzenetére

    Én éjszaka előtt újraindítom. Nem tudom mi indulgat el.
    Nálam is pont ilyen és ilyen megmagyarázhatatlan a helyzet.

    Most épp 2 nap 2 óra üzemidőnél járok és most van 18%-nál, mondjuk ebbe csak 2 óra beszéd, 1 óra kijelző van, wifi bekapcsolva, mobilnet nem volt benne, de nagyon netezés sem, csak ami a szinkronban be volt kapcsolva.
    Viszont volt pár fotó és a képek gdriveba töltése.
    Most már megvárom meddig húzza, és majd teszek fel képeket. Viszont ez már egész normálisnak értékelhető, nem?

    A tárcsázót exdialerre cseréltem. Sokkal jobb, gyorsabb, kézre állóbb. Valamint a TouchWiz is Nova Prime-ra van cserélve. Nem gondolom hogy ezek sokat jelentenek, csak gördülékenyebbek.

    A fentiek miatt gondolhatom, hogy a szervizben akár jó is lehetett, bár dicsérni nem fogom őket.

    Arra kellene rájönni, hogy az újraindítás után lerakom és 6-7-8 óra alatt 0-1-2%-ot merül csak, utána meg esetleg jobban, mert gondolom elindul valami. Vagy lehet ez már normális, és erre volna jó a root, hogy jobban lehessen gyomlálni.

    Még egy dolog. De ez más téma. Ha csak GSM módba rakom a telefont akkor olyan helyen is van full térerőm, ahol GSM/WCDMA-n csak minimális volt. Viszont akkuban nem nagyon van különbség.

    Az Acef által javasolt E-Robot-ot lehet erre fogom használni (ha megoldható), hogy ha mobilnetezek kapcsolja vissza át GSM módból GSM/WCDMA-ra, ha meg nem akkor vissza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák