Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz Zénó75 #1133 üzenetére

    Nos én annyit tudok mondani, hogy én is okostelefon (DHD) és tabletet (Playbook) váltottam ki vele. Kis kompromisszumokkal mind két oldalról. De a jó benne hogy kellően nagy már, de nem túlzottan. Ezért könnyen cipelhető mindenhová. Mivel egyszerűen elfér farmer zsebben is.

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • kowako

    csendes tag

    válasz Zénó75 #1133 üzenetére

    Kedves Zénó,

    köszi a véleményed, örülök, hogy tetszett, pont döntés előtt állóknak írtam, segítség gyanánt :)

    A fő gondolatom az, mindenki ismerje meg a SAJÁT igényeit, mire és hol akarja használni, mekkora a számára még tolerálható méret. Úgy vélem, 193 magasan,
    az OTG (on-the-go) kategória teteje 5-5,5"-nál van. Ez még kézben tartva telefonálásra is
    használható (barátnőm is telefonált már rajta és gond nélkül, pedig ő 170 alatti, kiskezű:),
    vezetés közben meg BT füles van rajtam, illetve, ha a lakásban teszek-veszek és közben órákat telefonálok, ez sugárzási szempontból is praktikus - ajánlom mindenkinek:)

    a 2%? Ezt azért írtam, mert néha előfordult, hogy a vonal bezavarosodott és újra kellett hívnom a másik felet, de megesküdni nem merné rá, hogy ez nem hálózati hiba. Volt ilyen más telefonommal is, azért ne feledjük, rengeteg antenna van egy ilyen kütyüben, elképzelhető, hogy néha úgy interferálnak, hogy bebugyorog a hang:) De ez 100 esetből 1-2szer fordul elő, de normál esetben (csak telefonként használva) szinte soha. Vegyük ezt 1% hibának.

    A másik 1%-ot az én átállásomban kell keresni (NokiaE72+7"tablet), a nokiánál szélesebb és szokni kell a stabil fogáshoz, a táblagépnél kisebb kijelző viszont nem okozott különösebb problémát, sőt a sebessége révén egy zoom szinte azonnali. Még iPhone-os ismerősök is rácsodálkoztak, amikor mutattam nekik, elismerően nyilatkoztak. Persze találkoztam a "standard" hívő szifonosokkal is, akiknek a fő problémájuk, hogy nincs alma a hátulján. Mondom nekik, matrica :))

    Vegyed nyugodtan, ha van elég pénzed az iPhone helyett, ha racionalizálsz, akkor a két iCucc helyett, helyettesítőként. Nem hinném, hogy csalódhatnál, a kijelző varázslatos mindehhez. Személy szerint én meguntam, hogy duplikátum van a telefon/táblagép esetében a szenzorokban, adatokban, funkciókban. all-in-one, ez lett a Note.

    alec.cs-nek: Skinomi védőfólia+karbonszálas védőréteg a hátuljára-oldalra + egy becsúsztatós tok, ennyi elég a védelemhez. Ha dobálnád, ahhoz bumszli tok kellene, ha fémmel próbálkoznál (nekem is mániám volt korábban:), esetleg a rádiójelek maradnának el, ami nem kompromisszumtéma sztem :) Bocs, hogy hosszú voltam, kowako

    http://kowako.hu

  • Everman

    addikt

    válasz Zénó75 #1133 üzenetére

    "Kiváncsi lennék mi az ami szted nem tökéletes?"

    Nekem két dologgal van problémám.
    Az egyik a sebesség, ami ugyan az újabb kernelekkel már kezd tűrhető lenni, de a gyári felállás konkrétan siralmasan lagoló, akadozó, ami nemhogy iPhone, hanem SGS II után is eléggé zavaró volt.

    A másik meg a képminőség. Nem, nem a pentile matrix (bár az is látszik, de nem zavaró), hanem az, hogy homogén felületen (főleg szürkés részeken) foltos, csíkos, ronda a kép, főként kis fényerőnél. SGS II-n is megfigyelhető volt ez, de ott kevésbé volt látható ez a probléma, itt elég durván (nem csak az én készülékemnél, hanem az eddig megnézet 4 másiknál is látszik ez). Ugyancsak zavaró, hogy jó néhány alkalmazásnál az eltérő felbontás miatti széthúzás miatt a grafikai részek sávosak, szétesettek, ez is csúnya.

    --

    Én Brando Crystal Clear fóliát, szilikon burkot és Brando övtokot használok hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák