Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xZer0kidx

    senior tag

    Sziasztok!
    Régóta követője vagyok ennek a topicnak de eddig a lelki békém megőrzése miatt nem regisztráltam...
    Nagyon régóta tervezem egy note beszerzését de mivel sajnos nekem egy vagyon az ára elég alaposan meg kell/kellett gondolnom...
    Mindig samsungom volt de lényegesen kisebb kijelzőkkel igy átugornék egyik végletből a másikba... :D
    de még nem tudtam 100%-osan eldönteni annak ellenére sem, hogy ebben az árkategóriában nehéz használható alternatívát találni... még a csúcsmodellek között is mert számomra majdnem mindegyikben van valami misztikus "hiba"
    A note-ban leginkább elbizonytalanító tényező a kijelző ami hiába gyönyörűen nagy, a technológiájából fakadóan nem vagyok megbékélve vele, elég sok rémhír és tény kering körülötte igy a véleményeteket szeretném kérni, hogy az amoled és a pentile keverékeként mennyi lehet az élettartama egy ilyen kijelzőnek? (gondolok itt a képernyő beégésére, a szubpixelek öregedésére) Ugyanis ha meglenne nagyon sokáig hű társként kellene szolgálnia...

    Bocs, hogy ilyen hosszú lett de sajnálnám ha rosszul döntenék annyira régóta vágyódom rá :)
    Köszi mindenkinek!

    "Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

Új hozzászólás Aktív témák