Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    válasz WaterWave #3672 üzenetére

    jól rövidre zártad, mondhatom, úgy ahogy Te gondolod. Nem akarom kelteni a feszkót de van egy másik álláspont is.

    Évek óta használok PDA-t (menedzserkalkulátorokkal kezdtem, HTC Universal és soksok társ pl Psion5MX) úgyhogy tudom miről beszélek. A ceruza az tényleg egy nagyon szemét dolog volt ilyen tekintetből mert hiába a puha műanyag tompa vég ha egy porszem (ami kő keménységű) a kijelző (ami még nem volt se nem kapacitív se nem GG ezért főleg brutál hatása volt) és aközé került, olyan karcot szántott hogy "öröm" volt nézni, lehetett is már a húzásnál érezni hogy itt gáz volt... Azzal hogy megjelent a GG és eltűnt a pen (igaz itt van de tegye fel a kezét aki sokszor és sokáig használja én jó ha két héten előszedem 1*) sokat haladtunk afelé hogy ne kelljen fólia. Én nem használok fóliát, hiába a nagy érték hiába hogy jó eséllyel karcolódhat én sz.rok rá. Ez egy használati tárgy nem pedig egy befektetés. Ha használódik hát használódik addig is élvezem azt hogy nem kell szarakodnom a fólia vétellel, feltétellel, plusz mennyi Ft megy el a készülék életciklusa során és mennyi az átlagára egy jó fóliának? Kicsit hasonló a helyzet az autóval ott is keletkeznek károk kőfelverődés ilyesmi, és ott még csak fóliába sem tudod csomagolni a karosszériát... Amikor eldöntöttem hogy veszek egy ilyen készüléket akkor mérlegeltem a várható értékvesztést és döntöttem hogy van e erre elég pénzem vagy sem (hasonló okok miatt nem cserélem le a 32" LCD TVmet mert nem éri meg).

    Van aki így gondolkodik van aki úgy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák