Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz b.bela1 #22726 üzenetére

    nem is azt írtam, hogy egyáltalán nincsenek, csak amerre és amikor én jártam, nem találkoztam kapcsolódó problémával.
    az mondjuk nem okés, ha elérhetetlenné válsz, mert 4g/lte hálón nincs (még, de majd lesz volte) hagyományos telefonálás, olyankor lekapcsol a készülék 3g, vagy ha az nem elérhető, akkor 2g módba, az meg ritka, hogy semmilyen hálózat sem elérhető.
    az régen rossz, ha az átkapcsolás nem történik meg, de szerencsére mindig elértek ott, illetve arrafelé is.
    esetemben komoly anyagi hátrányt jelentene néha, ha meghatározott időintervallumban nem lennék elérhető telefonon és e-mail útján, illetve nem fogadnám azonnal a hívást, vagy nem válaszolnék nagyon gyorsan adott levére, mert akkor hívják a következő lehetséges személyt, szóval ha egy szolgáltatóval vagy telefonnal ilyen tekintetben komoly gondom lenne, kérdés nélkül lecserélném.
    nyáron voltunk egy hosszú hétvégét kőszegen, még ott is hasított a telekom 4g/lte (2600 MHz) háló, pedig az töredéke város, mint szombathely.

Új hozzászólás Aktív témák