Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    válasz b.bela1 #23740 üzenetére

    Nagyon értelmes vagy... :)
    Olvasd már el az első hozzászólásodat amire reagáltam. Na most; kezdem azzal, hogy helyesen írni nem tudsz, sem egy hozzászólást értelmesen összerakni. Az teszt hogy felraktál 12 db üveget, ebből 10et a haverjaid telefonjára? Mert te ezt írtad hogy "ez teszt". Másik "ÜVEGEKRŐL van szó!" Tényleg? Mésélj még.. Én a te állításoddal szemben leírtam egy olyan történést hogy az tényleg valós tesztnek felel meg, mivel élesben vizsgázott az üveg. Egyébként valószínűleg ha fólia lett volna a telefonon akkor betört volna a kijelző mert közel sem tud annyi energiát elnyelni mint egy üveg. A másik hogy azoknak szántam ezt a kis történetet akik kételkedtek abban hogy jó-e az üveg. Végül utoljára milyen jogod van itt vádaskodni vagy olyanokat állítani amiről semmit nem tudsz? Honnan tudod hogy használok-e tokot stb.? Honnan veszed hogy te már akkor tudtad hogy van üveg protector mikor 10 emberből 9 még nem? (Ha visszaolvasol az elsők közt voltam aki a topikban felrakta a note3-ra az üveget). Befejezésképpen nagyon örülünk hogy 100 ezer forintért beszámítják a telefonod.

    Maxi

Új hozzászólás Aktív témák