Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rakeem

    aktív tag

    Jó teszt! Köszönjük!
    Már a mobilarénás TV adásban látottak alapján is erős birtoklási vágy fogott el, de most hogy írásos formában is megismerhető a véleményetek, még inkább úgy érzem hogy egyszerűen KELL... Egy gyártó sem tett le az asztalra olyat amire lecserélném a SII-öm. SIII szép, meg ó meg minden, de nem hoz annyira lázba. De az NII már azért valami... :D

    Azért S IV-et még megvárom. Addigra NII ára is leesik. (Remélhetőleg 150-160k környékére, és akkor elég a félhavi fizumat beáldozni, mint SII-nél.)

  • Rakeem

    aktív tag

    záruka 24 mesiacov + bezproblémový servis na území SR

    ez engem azért kissé aggaszt. szóval akkor 24 hó gari + teljeskörű szervizellátás szlovákián belül. ergo akkor a 24 hó gari is csak nálatok használható fel?
    vagy képzavarban szenvedek?

    amúgy meg itt magyarországon is szerintem már köv hónaptól meg lehet majd kapni 200k-t alulról súroló áron. minnél több helyen lesz elérhető annál jobban kiéleződik majd az árverseny.

    (remélem hamarosan azért kapható lesz valamelyik MM-ben és akkor jól megnézem magamnak. meg az árát is :D)

    [ Szerkesztve ]

  • Rakeem

    aktív tag

    válasz Ferenczi Áko #299 üzenetére

    Szép és jó az észrevétel. De kicsit elnagyolt és pongyola az ilyen módú összehasonlítás.
    Adott az a tény hogy a két készülék nem egy kategóriában indul. Innentől kezdve bukott az hogy egyiket is a másikhoz hasonlítsuk.
    Tehát leírni azt, hogy nem voltál tőle elájúlva eléggé egyoldalú megközelítés módra utal, ha figyelembe vesszük azt, hogy 2 olyan kijelzőtechnológiával megáldott telekomunikásciós ezközről van szó, mint ég és föld.
    Sajnos igen, az amoled ennyit tud fényerőben. De azért arról is beszélj kérlek hogy full fényerőn neked kb milyen mosotts***rok a színeid. (úgy tudom nem éppen olyan mint egy amoledé full fényerőn) Természetesen no offense csak a trollgyanús csak úgy ideírok valamit hszed mellett nem tudtam elmenni. :D
    Ha pedig még el is fogadjuk azt a tényt hogy köröket ver az xperia p kijelzője a note II megjelenítőjére, akkor is azt kell mondjam, hogy minden másban pedig a samsung üdvöskéje veri sz***rá-rommá a sony készülékét. Ennnyiiiiiii...

Új hozzászólás Aktív témák