Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz MaCS_70 #7234 üzenetére

    "KEGYETLENÜL belassultak, amikor fogytán volt a szabad RAM."

    Tudnál nekünk ilyen "KEGYETLENÜL belassult" eseteket mutatni?

    Megfigyelésem szerint a task killerek amik belassítják, mert utána mi történik? A ramkezelő elkezdi az algoritmusa szerint szükséges appokat belapozni a RAMba.

    néha még én is fagyasztom Titaniummal ami nem kell, pl facebook (facebook accom sincs), és tény anno az 512mbs I9000en sporolni kellett, nemcsak fagyasztottam hanem kernelbe/auto killerrel pl megadtam hány mb szabad ramnál fusson le a GC és mit dobáljon ki és biztos tudnék twakelni a note2 ramkezelésén is, csak értelme semmi. Soha nem láttam olyat, hogy a kevés szabad ram miatt akadozott volna. Olyat igen, hogy a háttérbe valami ette a CPUt és amiatt akadozott és ha azt kidobtam akkor gyorsabb lett de ez nem a RAM miatt volt hanem szarul megírt aplikáció miatt.

    De mindegy várom ezeket a Note2s "KEGYETLENÜL belassultak, amikor fogytán volt a szabad RAM.". Pár video segítene, főleg ha monitoroznád mellette az erőforrásokat.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák