Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prebuds

    aktív tag

    válasz Dare2Live #3475 üzenetére

    Howkedlee kérdésére a válasz: ha ki akarja lőni ezeket az alkalmazásokat, akkor root kell hozzá, majd titanium backuppal fagyasztani vagy eltávolítani őket, ez így jó és működőképes lehetőség. Ezt néhány progira én is szoktam alkalmazni.

    A Task killereknek viszont semmi értelme, tévhit, hogy növelné az akksi időtartamát, mert energiát spórol meg azzal, hogy a kilövi azokat az alkalmazásokat, amik fogyasztanák az akksit feleslegesen - ez nem így van. Ennek bátran utána lehet olvasni, PCWORLD is csinált több tesztet. Az androidban a memória működése, kezelése már nem olyan, mint pc-n. Ha mindent bezársz, az 2 dolog miatt rossz: egyrészt bezársz olyan progikat is, amik majd megint szépen maguktól visszakúsznak, újból elindulnak (ismétlem, ha rootolsz és titanium backuppal ügyködsz, ez nem így fog történni), másrészt kisebb erőforrást igényel egy proginak felolvasztani a memóriában egy már felállt programot, mint újból elindítani a semmiből, neked is kényelmesebb és gyorsabb. Harmadrészt nem fogja tovább bírni a telód akksija 1 feltöltéssel.

    olvasnivaló: http://www.infoworld.com/t/smartphones/myth-android-devices-need-task-killers-609

  • zeroo5ux

    aktív tag

    válasz Dare2Live #3475 üzenetére

    amiket leírtál azokból majdnem mindent lelehet tiltani alkalmazás kezelőbe és még csak root se kell hozzá!

    ezzel az "512mb ramos i9000-m gyorsabb" szöveggel csak a te EGYÉNI problémádat nagyítod fel, de a probléma ettől még probléma marad) (csak mert lassan már minden napra jut egy ilyen kommented, félrevezető lehet a vásárlás előtt álló tulajoknak és emelett nagyon zavaró tud lenni azoknak akiknek meg tökéletesen gördülékenyen fut UGYANAZ a rendszer UGYANAZON a telefonon)

    emelett meg csomószor lelett írva hogy lehet csinálni a factory resetet (esetleg rom frissítést) és ha azután se javul meglehet látogatni egy szervízt!

    ha meg már végképp egy rootolt custom rommal rendelkező telóval hasonlítod össze akkor erre a telefonra is rálehet pakolni egy normális "bloatware" mentes optimalizált romot... (revolution vagy omega példának okáért)

    szerk: én nem tudom összehasonlítani egy htc desire-rel, de össze tudom hasonlítani egy galaxy s2-vel ami fényévekkel jobb mint egy s1. nekem teljesen normális majdnem hogy egy időben oldódnak fel pedig azon nincsenek ilyen csilivili fodrozódási effektek.
    de ha minden áron ez a probléma miért nem kapcsolod ki?

    [ Szerkesztve ]

  • Nincs név

    tag

    válasz Dare2Live #3475 üzenetére

    Pedig bizony így van, amiket írsz azoknak magától nem kéne elindulnia, legalábbis én sosem láttam ilyet, de gyáriról nincs annyi tapasztalatom. AHD 5.0-án sosem tapasztaltam olyat, hogy az általad írt bármelyik program csak úgy megnyílna. (Az viszont poén amikor napokkal ezelőtt megnyitott program még mindig ugyanúgy nyitva áll, a 2GB előnye :DD )

    A csoda I9000-esedhez pedig biztos, hetedhét országból jöttek a zarándokok de az általam jelenleg használt (Holo locker) egy szempillantás alatt feloldja a kijelzőt.

Új hozzászólás Aktív témák