Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Levente

    aktív tag

    válasz zack #10734 üzenetére

    Igen, sok mással együtt te vagy a ritka ellenpélda erre is.

    Évek óta vidáman használom sok más Android-ossal együtt, helyesbítek: nagyon sok Android-ossal együtt és szinte semmi hátulütője nem volt. Egyedül a Samsung billentyűzet az, ami végképp nem bírja, de igazán gondot csakis a Samsung alkalmazásai okoznak tőle, de semmi végzeteset. A számológép olyan lesz, mintha jobbkezesre lenne állítva, S Planner és S Note pedig simán jó 240 DPI-n.

    A nem Samsung alkalmazások közül nem tudok olyat, amivel gond lenne, pedig kb. 300 alkalmazás kerül alapon vissza minden telepítésnél s köztük ősrégiek is vannak.

    Több gondom van a kor igényeinek nem megfelelően megírt programokkal a MultiWindow-ban, mint emiatt, bár ott se sok és nem áthidalható egy-két kivételtől eltekintve ott sem a probléma.

    Az a lényeg, hogy miattad azért tele is tettem a hozzászólásomat figyelmeztetéssel, nehogy sikeredjen másnak is úgy eltökíteni a dolgokat, mint neked mindennel és rajtam kérje számon bárki azt...

    Ne vedd ezt komoly támadásnak és szépen kérlek, ha lehet nézz magadba, hányadik dolog ez, ami nálad sose, másnál és nálam meg mindig jól működik. Hidd el, nem azok csinálnak rosszul valamit, akiknél abból nem történik galiba...

    No, én itt abbahagyom, nem fogok ezen (sem) vitázni.

    Aki kíváncsi rá és igényli, kipróbálja és majd véleményezi magának ezt a kiaknázatlan és szerintem alap dolgot, amit szégyen, hogy állítani csak ilyen 'nehezen' lehet.

    Aki meg nem lát jól és ló méretű ikonok és térközök kellenek neki, az ne is kísérletezzen evvel!

    [4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Új hozzászólás Aktív témák