Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Levente

    aktív tag

    válasz AliceWake #10722 üzenetére

    Dehogynem.

    Root Explorer segítségével elmész a /system mappába (root jog kell természetesen)

    - a Mount R/W gomb megnyomásával írhatóvá teszed a könyvtárat

    - a build.prop file-ra hosszan nyomsz és kiválasztod az 'Open with' - "Text Editor"-t

    - Text editor-ral

    - megkeresed mindkét!!!!!! ro.sf.lcd_density=320 (ez az eredeti érték Note II-n) bejegyzést és módosítod

    - én 240-re állítom, az alá nem, de kísérletezhetsz, de alatta már több gond jöhet, de nem biztos.

    - a Mount R/O gomb megnyomásával visszaállítod csak olvashatóvá a könyvtárat (ne felejtsd ki)

    - restart és kapod az értelmesebb globális beosztást és egy értelmes launcher, pl. Nova segítségével akár 12*12 -es ikonokkal is működhetsz. Én 6*7-tel tolom.

    Figyelem! Néhány, jellemzően a Samsung alkalmazásai nem csípik ezt! A Samsung keyboard egyáltalán, így azt bukod, legyen másik telepítve és alapértelmezettnek beállítva, mielőtt nekiállsz!
    A többi alkalmazáson általában segít, ha az Xposed fent írt cuccával arra 320-at visszaállítasz.

    Figyelem! Figyelem! Figyelem!

    SAJÁT FELELŐSSÉGRE CSINÁLHATOD, SENKI NEM OKOLHATÓ, HA ELROMLIK VALAMI!
    Nekem nem szokott elszállni soha emiatt semmi az említetten felül, de volt már itt ebből vita, hogy másoknál bekrepálnak dolgok, ami nálam gyönyörűen, hiba nélkül megy.

    Figyelem! Figyelem! Figyelem!
    Javaslom erősen, hogy előtte nandroid backup-ot csinálj.

    Nem nagy ördöngösség ez sem, de ha nem tudod, mit csinálsz, akkor vagy ne tedd, vagy járj azért utána!

    [ Szerkesztve ]

    [4.3][MK4]DN3(Ditto Note 3) 3.2 installed through TWRP ;o) ___________________ A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

  • Parallaxis

    addikt

    válasz AliceWake #10722 üzenetére

    Tudsz, csak a legtöbb gyári alkalmazás falnak megy tőle, így nem érdemes globálisan alkalmazni.

Új hozzászólás Aktív témák