Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remiel

    őstag

    válasz Tippmix46 #769 üzenetére

    Nem baj ha leírod a véleményed, de te igazából hisztériás hülyének állítod be a többséget, aki most veszi meg...

    ...nem értem ezt a hisztériát pár embernél, hogy teszem azt kiugrik Bécsbe venni meg ilyenek...vicc.. de van egy kis eszem és nem veszem meg bevezető áron...ilyen egyszerű...önuralom, önfegyelem, ép ész, türelem sorolhatnám....és persze sznob se vagyok, hogy most legyen a kezemben, mert akkor aztán menő leszek...

    Ezt ugye te írtad... félreértés ne essék, mindenkinek meglehet a véleménye, csak akkor írja oda, hogy SZERINTEM...

    Véleményem szerint mindenki arra költi a saját pénzét amire akarja, ha éppen sorba akar állni iPhonért (ami szerintem is túl van lihegve, de szuverén joga van hozzá bárkinek) vagy kimenni Bécsbe, ami ugye tudjuk, hogy a világ másik fele, akkor hajrá tegye.Miért okoz ez bárkinek problémát? Persze hogy hülyeség megvenni egy friss modellt, hiszen a fejlesztés és egyéb költségek ilyenkor lesznek megfizettetve... de nem vagyunk egyformák szerencsére és a gyártók szerencséjére. És nem mindenki azért veszi meg az újat, hogy villogjon vele, van aki csendben és otthon élvez el az ilyesmitől és ennek örül (és olyan is aki valóban használja a készülék által nyújtott szolgáltatásokat). Hogy ez jó e? Passz... de van ilyen is és felesleges őket bárminek is nevezni, mert az ő dolguk. Ami pedig a sznobságot illeti... ha ezzel a jelzővel illetsz valakit nézz utána pontosan mit is takar ez a jelző, mert leegyszerúsítve azt állítod így, hogy azzal akar valaki többnek látszani, hogy pl vesz egy egy ilyet... és van ilyen is kétségtelenül... és? Hadd tegye, ha ez motiválja, az ő baja, legfeljebb szánakozva nézek ha kiteszi egy asztalra, majd körülnéz, hogy mindenki felmérte e a dolgot.

    Ami megh a bécsi vásárlást illeti, én például 2-3 hetente egyébként is ki kell menjek, tehát nem plusz költség az út és azért venném ott, mert ha sikerül netto áron megvenni, jobban járok vele, mint az itthoni sufnigsm bolti garis nyomott áraival. És várok addig míg meg is tudom tenni. Ha mégsem működne így, akkor megnézem az itthoni szolgáltatók árait és majd eldöntöm mi a legjobb nekem.

    Mindenkitől elnézést az offért, remélem a többi hozzászólás már a telefonról szól majd leginkább...

    [ Szerkesztve ]

    "Never stop dreaming" - Freddy Krueger

Új hozzászólás Aktív témák