Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Fülhallgató kérdéshez...Aki zeneileg komoly fülesben gondolkodik, az invesztáljon be. Note 2-ben Wolfson DAC van, ami meghálálja a jó fülest. Én 150-250 USD között mondanám azt, hogy érdemes nézelődni...
    Van 1-2 kakukktojás, mint például a Sunrise Xcape, ami a 20k környéki kategóriában is tud nagyszerű hangzást produkálni, de nem ez az átlag. Én belekóstoltam pár kategóriába, és az IE8-nál álltam meg.

    Fischer Audio DBA-02
    Fischer Audio DBA-02 mkII
    Brainwavz B2
    Westone 2
    Kozee Sound Solutions Infinity X1 Executive
    VSonic GR07
    VSonic GR01
    Future Sonics Atrio MG7 Pro
    HiFiMan RE272

    Véleményem szerint, aki igényes, van pénze, és kivételes zenei minőséget akar, annak áldoznia kell. Sokat.
    Nézzetek utána ezeknek a füleseknek, mindegyik más és más zenei élményt ad, van amelyik itt-ott kiemel, van amelyik balanced, mindenki megtalálja ebben a kategóriában a neki megfelelőt.

    Mondanám a Sennheiser IE8-at is, de ez már a 70-80k szint. Erről van személyes tapasztalatom is, de ahhoz hogy valaki ilyenbe invesztáljon, ahhoz el kell hogy kapja a gépszíj (ahogy engem is)... :B

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák