Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    válasz nggabi #559 üzenetére

    eladom, bár most akadt egy kis gondom...
    note2 őt valamiért, nem tudom miértm de az okosok microsim kártyára ervezték, ami oké, de a lényegét nem értem, mert még arról se beszélhetünk, hogy fizikailag kevesebb lenne ott a hely...

    mivel vodás vagyok, és független készüléket akarok vásárolni, ezért a vodánál ez 7000ft-os költséget ró rám, hogy ők megcsinállják a mostani sim kártyámat microra
    ez úgy történik hogy a mostanit bevonják, és a micro lép életbe, viszont nyilván a microt, meg nem fogom tudni olyan készülékbe használni ami sima sim kártyás... (természetesen ha vodánál vásárolnék készüléket, tehát függőt, akkor ez a misco sim csere 0ft-ba menne)
    kérdésem annyi, hogy nem akarok barkácsoli mert baromságnak tartom összevissza vágni, lehet a microsim vágóval is megoldható, de a kérdés annyi, hogyha veszek egy átalakítót, ami a micro simet lehetővé teszi hogy normál sim kártyás telefonokba használni lehessen, az mennyire működik jól? gondolok itt hogy az átalakító az passzentosan fogja a kártyát, nincs lazaság, eldobás, lötyögés bármi amivel nem tartja szorosan a helyén?

    amugy nem tudom ki találta ki ezt a micro sim baromságot de hihetetlen ostoba volt... mert itt miliméterekről beszélünk, ami egyáltalán nem indokolt a simkártya körüli részen a helytakarékosság...
    aksit kéne kicsinyíteni, és tartósabbá tenni...

    nah várom a válaszokat köszi

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák