Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz -Gerzson- #5072 üzenetére

    Én csak követem a színvonalat. ;)
    Más is ezt teszi, ezt tette. Akik nekem ugrottak, azoknak a 90%-a akkor jelent meg és kezdett el fröcsögni, amikor elkezdődött a sárdobálózás. Azóta se hírük se hamvuk. :U Érdekes, hogy ez senkinek se tűnt még fel, csak nekem? :U
    Nem hinném, hogy stílust kellene váltanom, és ismételten 1 pár szó erejéig visszatérnék, a kiindulási vitából, hogy túl sokszor említettem a Part Nero-t, ill. kiálltam mellettük egy olyan véleményezés után, amit nem tartottam jogosnak, és korrektnek. Ezért változzak meg, és jöjjek vissza? :U Na de uraaam! Ezt ön se gondolta komolyan. :DDD
    Ellenben ahogy olvasom, te a normálisabbak közé tartozol...Ez azért megnyugtató. ;)
    Majd ha a mérleg nyelve átbillen a másik irányba a normálisabbak felé, visszatérek.
    Addig teljesen felesleges. Off pedig van nélkülem is, felesleges ezt a részét rám kenni. Minden topikban van off, ezért is van az "off" gomb. Nem óránként írok ide, hanem 1-2 naponta 1x. Ez azért nem kétségbeejtő mennyiség. Természetesen figyelem a topikot, hazudnék, ha azt mondanám, nem szeretnék (ide is) egy jó hangulatú szakmaibb társaságot, de erre egyelőre nem látok esélyt.

    mod: Az emlegetett S2 topikot meg lehet nézni, milyen lett. Sok balhé volt ott is az elején, de ha benézel, nyugodtság és béke honol, már hosszú hónapok óta, és nem azért mert nem vagyok ott, hanem mert az itteni bajkeverők távoztak. Napi szinten még mindig sokat írok oda, mert jó a társaság, és szeretek nekik segíteni.
    De nyugodtan megkérdezhetsz onnan bárkit körkérdésben, mit gondolnak rólam. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák